Rocker

GPS do Samsung Galaxy Spica

Stáhnul jsem si nějakou GPS z Googlemarke­tu,načtou se mi jen v dosahu wifi,venku telefon nenajde satelit.Jakou byste mi doporučili GPS?

Odpovědi
Bedy

Bohužel musíte být neustále připojen k internetu.
Pokud chcete mobil s GPSkou která nevyžaduje připojení k internetu, sáhněte po mobilech Nokia Lumia nebo po posledních modelech Nokií se Symbianem (Nokia 700, Nokia 603, Nokia 500 apod.).

Pro Androidy prakticky žádná použitelná offline GPS navigace není – buď je placená nebo třeba nemá hlasovou navigaci či nemá pořádné mapové podklady.

anonym

Mám zakoupenou tuto navigaci https://www.smar­ty.cz/sygic-gps-navigation-promo/2636/Produkt a mohu Vám napsat jen výhody, nevýhody jsem nenašel.

  • GPS signál vyhledá v průměru 10 – 30s
  • Vypočítání trasy po ČR trvá od 5s – 1min
  • Výpočet trasy do zahraničí trvá od 30s – 1,5min
  • V případě trasy ihned načítá novou
  • Vykresluje výjezdy na kruhovém objezdu
  • Jazyk mluvený i menu je v češtině
  • Mapy se instalují na SD
  • Aktuální dopravní stav
  • Vykresluje aktuálně dostupná parkoviště
  • Upozorňuje na překročenou rychlost