Google Toolbar – nefunkční tlačítko Přeložit

Dobrý den,
prosím o radu. Asi před měsícem se změnila podoba ikonky tlačítka „Přeložit“ na liště Google Toolbar pro IE8, od té doby je tlačítko nefunkční – po kliknutí se objeví „Probíhá překlad“, ale k přeložení stránky nedojde. Zkoušel jsem Toolbar přeinstalovat i odinstalovat a znovu nainstalovat, ale nic se nezměnilo.
Překladač slov (pomocí kurzoru myši) funguje, několikrát se přeložili i jedny chorvatské stránky. Někdy se automaticky objeví lišta překladače („Tato stránka je v jazyce … . Chcete ji přeložit pomocí lišty Google Toolbar?“), ale ani tlačítko „Přeložit“ na této liště nefunguje.

Nejlepší odpověď
anonym

pro bezproblémový chod google překladače bych samozřejmě radil používat raději google chrome prohlížeč který jej má spolehlivě integrovaný. Pokud chrome rozpozná cizojazyčnou stránku, rozpozná ihned její jazyk a nabídne kompletní překlad. Dokonce je možné zakázat překlady určitých stránek, nebo zakázat překlad z určitého jazyka, stejně tak jako zapnout překládání určitých jazyků vždy a bez ptaní. Uvedené problémy se v chrome neřeší, prostě to funguje.

více informací o této funkci zde http://www.go­ogle.com/suppor­t/chrome/bin/an­swer.py?answer=173424

///

jak to opravit v IE však bohužel nevím, nepoužívám ho už už hodně dlouho :-/

Další odpovědi
anonym

A máte povolený javascript?

Zdroj: javascript:var t=((window.get­Selection&&win­dow.getSelecti­on())||(documen­t.getSelection&&do­cument.getSelec­tion())||(docu­ment.selection&&do­cument.selecti­on.createRange&&do­cument.selecti­on.createRange()­.text));var e=(document.char­set||document­.characterSet);if(t!='­'){location.href=‚http:­//translate.go­ogle.cz/?text=‘+t+‚&hl=c­s&langpair=au­to|cs&tbb=1&i­e=‘+e;}else{lo­cation.href=‚http:­//translate.go­ogle.cz/transla­te?u=‘+encode­URIComponent(lo­cation.href)+‚&hl=­cs&langpair=au­to|cs&tbb=1&i­e=‘+e;};