Gami.Pet

google play

Mam dotaz kdyz si na obchod play stahnu tv zadarmo jsou i ty kanaly zdarma jako nova atd ? Mam furt strach ze se za to plati..

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud je u aplikace napsané, že je zdarma, tak zdarma je.
Akorát připojení k internetu může být zpoplatněno podle aktuálního ceníku Vašeho operátora. Pokud se na internet připojujete přes wifi, máte to zdarma. Jen si zkontrolujte v nastavení aplikace, zda-li je upřednostňovaná wifina.

Další odpovědi
arygnoc

vy si sťahujete aplikáciu (zadarmo), ktorá vám umožní používať nejaké služby (zadarmo alebo platené).

anonym

Pokud by jste měla něco platit, vždy vyjede bezpečností dialog o platbě.

snarkon

většinou u těhle aplikací nejsou české progrmy a když jo tak si je každý musí zaplatit,ještě jsem nenarazil na aplikaci která by měla české programy zdarma a jeli by tak jak mají.