CZ Adam

Google Drive vs Skydrive

Co se vám zdá lepší?

PS.Ne kapacitu ale funkce
Doplňuji:
Myslím ze strany funkcí ne kapacity

Hlasujte v anketě

Odpovědi
badisko

SkyDrive

U me vede jednoznacne skydrive .. ma vse pohromade E-mail uschovnu atd .. navic skydrive vypada pekne je prehleny ..a neni drahy

postcd

Google Drive

Google drive mi přijde komplexnější, lépe integrované do gmail účtu který já mám. Oproti Mega.co.nz je Google Drive záprdek. Mega.co.nz je mnohem lepší, a kapacita 50GB.

Majkl95

SkyDrive

Doplňuji:
Jedině Skydrive :D Mám tam nastavený mobil, počítač 7GB prostoru :) soubory můžu opravovat je tam nějakej online office prostě supr ;)