Lamen

Google chrome zobrazuje stále historii

snažil jsem se vymazat historii z google chrome. Vymazal jsem ji nejen přes nástroj, ale i manuálně ze složky s historii. Pokud ale začnu psát v URL liště, nabízí mi to stránky, které jsem vymazal z historie. Jak je vymažu i odtamtuď, abych zametl stopy dokoonale,

Odpovědi
bolak

Pokud máš opravdu historii smazanou, tak ti to nejspíš žádnou historii v liště nenabízí.

To znamená že buď ti to našeptává adresy ze záložek a ty stránky máš uložené normálně v „ostatních záložkách“ nebo v „liště záložek“ a pak je tedy musíš smazat přímo ve správci záložek, pokud nechceš aby se ti nabízely,

A NEBO
se ti našeptávají nejčastěji vyhledávané výrazy přímo z vyhledávače googlu. Jak jistě víš, prohlížeč GOOGLE CHROME je od společnosti GOOGLE a URL lišta je přímo propojená s vyhledávačem od googlu, takže cokoliv napíšeš do URL lišty, tak ti to našeptá naprosto stejná slova, jako kdybys to napsal do vyhledávací lišty na google.cz.