Nirmoxxx

Google Chrome – reklamy, vyskakovací reklamy, vyhledávač bing atd. Jak je odstranit?

Ahoj, dnes se mi objevilo plno reklam v Google Chrome, vše jsem vyřešil až na vyhledávač Bing (který se mi vždy ukáže v horní části stránky, at jsem třeba na facebooku nebo kdekoliv jinde) a nějaký vyskakovací okna. Reklamy jsem si vyhledal odkud jsou a tam jsem je zakázal, další reklamy jsem zakázal pomoc doplňku u chromu Adblocks. Jinak, Bing a vyskakovací okna jsem nevyřešil, hledal jsem něco v Přidat nebo odebrat, ale nic jsme nenašel, to co neznám, tak jsem odstranil, v rozšíření chromu taky nic neni, moc S PC neumim a nevim jestli to na to má vliv, ale spustil jsem ještě test v AVG, který našel 2 hrozby a odstranil je, pak jsem ještě udělal defragmentaci disku, ale Bing vyhledávač a vyskakovací okna tu furt jsou, co mám dělat? Děkuji.

Odpovědi
postcd

Zkus v Chrome vynout všechna rozšíření (google ti řekne jak na to). třeba restartovat chrome a pak znovu zapínat. taky smazat cookies.

abendsbrot23

a zkus taky Malwarebytes… více zde: http://forum.vi­ry.cz/viewtopic­.php?t=115222

nebo zkus AdwCleaner… https://toolslib­.net/download­s/viewdownload/1-adwcleaner/

Questman

Zkus AdBlocker plus :)

Nirmoxxx

Poslední novinka a zřejmě poslední, zkoušel jsem různé programy, nakonec se stalo to, že reklamy nezmizely, ale zmizel mi důležitý soubor AVG a AVG nakonec nechránilo PC? nešlo ochranu zapnout, nešlo AVG odinstalovat, přeinstalovat nebo aktualizovat, nešlo nic. Tak jsem se rozhodl pro obnovení systémů, na bod obnovení asi 12.6., to se nezdařilo, tak jsem zkusil další bod asi z 10.6., ten se taky nezdařil, ale už se windows tvářil, jako když je v pořádku, AVG už mi normálně funguje, na závěr jsem odinstaloval a nainstaloval Google Chrome a vše běží normálně, dokonce ani ty reklamy tu nejsou…, takže je to snad vyřešený

Nirmoxxx

Tak novinka, jen jsem to dopsal, aktualizoval jsem stránku a vše je zase zpět, reklamy, bing a všechno

Nirmoxxx

postcd: rozšíření jsem nezkoušel, mám tam už roky jen Facebook Photo Zoom a ten problémy nedělá, jinak si dost hlídám co, tam mám za rozšíření, protože už se mi několikrát stalo, že se mi tam přidalo nějaké to rozšíření bez mého vědomí, taky si často kontroluju Přidat a odebrat programy, protože se mi rovněž instalují nějaké blbosti bez mého vědomí, jinak chrome jsem zkusil restartovat a zkusil jsem smazat cookies… Poté, jsem tam měl zase všechny reklamy zpět, i ty co jsem zakázal a přišlo mi, že jich tam bylo ještě víc…

abendsbrot23: forum jsem nezkoušel, ale zkusil jsem AdwCleaner, ten mi udělal scan, vyčistil mi to, následně mi restartoval PC a po zapnutí mi to vypsalo v poznámkovym bloku, co všechno program udělal a co odstranil… Když jsem zapnul Google Chrome, tak to vypadá, že to pomohlo, ze všech stránek reklamy zmizely a vše se zdá být v pořádku, takže děkuju:)

Nirmoxxx

Tak podávám aktualizaci, na nějaký reklamy jsem klikl pravým tlačítkem, dal jsem „about“ a klikl na out-put, něco podobnýho jsem udělal i u vyhledávače Bing, ale je to podruhý co se mi to v poslední době stalo a otázkou je, kdy se to zase objeví a co udělat pro to, aby se to už neobjevilo, díky:)