mrkwosh

Google chrome (pomoc) .

V google chromu sem nasiel moznost otevrit stranku i v UTAJENEM okne. Co to znamena?? Kdyz sem to otevrel nezdalo se mi ničím odlišne od normalniho okna. Co je u neho jine?? Dekuji

Nejlepší odpověď
jpau

Jak již říká nápověda googlu, nelogouje se ti historie ani cookies. Tj. ideální třeba na porno, když jsi na počítači rodičů, za mého mládí jsem to musel všechno mazat ručně 😉.

Další odpovědi
www

Pokud tím míníš utajený režim, nezůstanou v PC informace z prohlížeče.

Zdroj: support.google­.com/chrome/bin/an­swer.py?hl=cs&an­swer=95464