bubukaa

Google chrome – Pomalý, pomalý, pomalý

Asi tak poslední 3 dny mi google chrome načítá jednu internetovou stránku klidně 20 min. Nic nejde ryche a přitom máme hodně rychlou síť. Jen ten chrome je pomalý. Už jsem z toho celkem naštvaná protože jen běžné hledání jedné věci trvá o půl hodiny déle než by mělo. Skoušela jsem naisntalovat chrome znovu. Píše mě to nepodařilo se načíst plugin shockwawe flash, nebo shockwawe flash crashed. Stáhla jsem tedy i tento plugin ale zatím nic nepomohlo. Prosím poraďtě co mám dělat.

Nejlepší odpověď
www

Nejdříve vyzkoušej zda je tvoje připojení skutečně tak rychlé, mohlo se něco změnit.
Pokud to bude OK, odinstaluj chrome, vyčistí PC a teprve pak znovu chrome nainstaluj.
Test rychlosti připojení:

Zdroj: www.speedtest.net/

Další odpovědi
briketka10

já tedy z Mozillou problém nemám, ale jestli ovšem nemáte nový Adobe Flash player možná kvůli němu je to pomalejší, včera mi dělal správce sítě kabel na střeše a rovnou mi ho stáhnul..
třeba se mýlím..
Doplňuji:
myslím, že Chrome je jen móda já se v něm vůbec neorientuju, jednou jsem stahovala film a mělo by to trvat 2 týdny, nechtělo se to hnout – hned šel do „kopru“
vždy jsem měla jen Mozillu a prohlížeč Google :)

M.

Vyřešila bych to používáním jiného prohlížeče. :) Já dávám přednost Lištičce.

huxa

také mi poslední dobou blbne flash… google to musí ještě pořešit nejspíš.
Přejdi na pár dnů/týdnů na firefox, je to dosti podobné, a potom jestli budeš chtět to zkus znova nainstalovat ;)

quentos

M.: mně se ale totéž děje právě i s Firefoxem :{/> takže tím to nebude…