bolak

Google Chrome – neukládání torrentů na disk

Jde nějak nastavit aby se mi při kliknutí na torrent soubor sice torrent otevřel, ale neuložil se mi na disk?
Vím že v Mozille to možné je, ale v G-Chromu to v nastavení nikde nemůžu najít a pokaždé tak musím najet na disk a ručně ten soubor smazat.

Nejlepší odpověď
Hlada

K čemu má být taková možnost dobrá? Zavání to neférovým chováním na síti.