Avatar uživatele
Miisa

Google a Youtube

Chci se zeptat, jestli jde nějak udělat, abych byla na googlu a na youtube současně přihlášená pod různými emailovými adresami? Díky moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, kapka, suaeda před 4514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Proč by to nešlo? Založ si dvě emailový adresy, na googlu se přihlaš za jednu a na youtube na druhou. Já to tak mám zrovna teď a normálně mi to funguje.

Pokud by se ti to automaticky přihlašovalo jen za jednoho uživatele na obou kontech, tak by to šlo vyřešit tím že budeš mít otevřené dva prohlížeče. Na jednom se pak přihlásíš na google, na druhým pod jiným nickem na youtube.

Stejně tak můžeš využít anonymních surferů > http://anonymi­zer.mojeip.cz/ , ale poleze ti to trochu pomalejc a navíc tam možná nepůjde java, nicméně pokud se přihlasíš anonymně na email u googlu, tak by to nemělo vadit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Sice netusim proc, ale je takovy problem si otevrit vice prohlizecu a otevrit si to adresu v kazdem z nich jinou? Mozna to jde dokonce i v jednom prohlizeci, ale nevim, jestli se nenacita aktualni verze i z jinych otevrenych zalozek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek