Respire

Jak mohu sám jako golman fotbalu trénovat??

Jsem golman a chytám pouze okres ve vesnici. Myslím si, že mám na víc a chtěl bych vyzkoušet dostat se výš. Golmanské tréninky nemám, jen občas je na tréninku střelba. Mohly byste mi poradit, jak můžu sám trénovat ? Běhání mi asi k ničemu nebude..hráč si může jít zastřílet atd..Ale já na sebe střílet sám nemůžu..Poraďte prosím..ostatní sedí u PC než aby si šli zakopat a já nevím, jak se zlepšovat..Pak je tu, jak se dostat do vyššího klubu..myslíte že mám prostě chytat co nejlíp a čekat, jestli se něco domluví přes vedení ? Nebo jít třeba na SŠ do velkého města a tam zkusit trénink a uplatnit se ? Děkuju všem moc za odpovědi..chci na sobě pracocat a každá rada mi pomůže :)

Odpovědi
Mirdas

Určitě vyzkoušejte tu školu ve městě.
Existují i letní brankářské školy, na kterých se podílí i Petr Čech.
U brankáře sólo trénink je problém, skuste si sehnat zda je něco na DVD.

Držím palce.