tomik2

GoClever tab a73-bluetooth problem

Kdyz na tabletu chci neco odeslat dam bluetooth,zapnu ho ale nic.co mam delat?

Odpovědi
anonym

Protože tenhle tablet nemá podporu BT. Sice si jej najdeš v soft nastavení, ale není BT hardware.

Bedy

Pozor! Tento tablet Bluetooth nemá. Ono tyto levné tablety mívají operační systém Android, a ten je prostě narychlo ušitý horkou jehlou, a pokud zařízení, ve kterém je nainstalován nedisponuje nějakou funkcí, tak se tam stejně to nastavení oné funkce zobrazuje.

Třeba se s tím můžemesekat i u netbooků, které mají Android. Kdžy si dáte vlastnosti systému tam, tak tam uvidíte kolonku O tabletu – přitom o žádný tablet nejde.
U starších verzí dokonce se počítalo jen s mobily, takže v tabletu jsme se mohli sekat s označneím O mobilu a ze začátku dokonce se z tabletu dalo zdánlivě volat – normálně jste tam mohl zobrazit číselník. Ale toto se postupem času opravilo vydáním nové verze Androidu určené pro tablety.
To samé je tento případ s bluetoothem či webkamerou. Prostě chyba není u Vás, chyba je na straně buď výrobce, který ten systém nevyladil nebo je to chyba na straně Googlu, který Android vyvíjí, stojí za nim, vlastní jej.