NikolkaCZE

Gocaching-hrajete ?

Tak co hrajete někdo hru geocaching ??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

NE

Vím, co to je, ale zdraví trucuje, takže já taky. Prima zábava, která člověka nutí více, než jenom chodit a koukat kolem sebe. Dnes bych něco takového naordinovala povinně každému jako zdravotní prevenci.
Mimochodem, NikolkoCZE, příště prosím do anktey zařadit ještě kategorii „Jiná možnost“. Jak vidíš, tak nějak nepatřím nikam z možností, které tu nabízíš.
Pokud hraješ, tak Ti přeji hodně zdolaných kilometrů a spoustu „kešek“.

Další odpovědi
Lucijej

ANO

Ano, ano, ano, a nejen v rámci ČR, už mám kešky z Chorvatska, Californie, Hawaje a JAR :o)

Michal Kole

NE

Doplňuji:
Nejsem turistický typ. Vadí mi i nutnost chodit do obchodů. Obchodník by měl mít povinnost i zboží dopravit k zákazníkovi NA SVOJE náklady.

Zákazník přece nemůže za to, že si obchodník postavil obchod 2 km daleko.

anonym

ANO

DaveR

ANO

suaeda

ANO

Doplňuji:
Hraji asi dva roky. Geocaching dělám hlavně proto, že se vyburcuji jít ven za nějakým účelem. Beru to jako součást pěší turistiky. Takže kešulky v přírodě na pěkných místech třeste se.

Korialis

ANO

www

NE

xko

ANO

LeeChaolan

NEVÍM CO TO JE