tomik2

Go launcher

Koupil jsem si smartphone prestigio 4020 ale uz tam byl go launcher.jak ho odinstalovat kdyz to nejde?

Odpovědi
anonym

Je plno softu, které nejdou odinstalovat, jsou v ROM, součástí zařízení. Jako máš kalendář, kalk, budík, některé tóny apod.
Doplňuji:
zkus https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.fabulo.gounin­staller

Jsemtady

Mozna by slo nainstalovat jiny launcher. Jinak bys musel stahnout treba neoficialni rom. A ten nainstalovat, k tomu je ale potreba root a to neni tak snadne. To ti da chvili googleni.