simoneta

Geomagnetické průzkumy – našel by se tu někdo ochotný a poradí mi co to vlastně je?

Dobrý podvečer.

mám problém.. učitel nám zadal referát na geomagnetické průzkumy. A ač jsem zkoušela i strejdu googla.. tak prostě nemohu na internetu nic vypátrat.. našel by se tu někdo ochotný a poradí mi co to vlastně je ? děkuji mnohokrát a přeji hezkou neděli

Odpovědi
Zbynas

Já myslím, že první odkaz v googlu by mohl stačit ne? Jen je potřeba to zobrazit v angličtině, protože do češtiny to převáděl evidentně automat.

Zdroj: http://cs.swe­we.net/word_show­.htm/?302199_1&Ge­omagnetick%C3%A1_pr%C­5%AFzkum