Meruňka272

Geografické znalosti- u jakých profesí se bez nich neobejdeme?

  1. Jaké jsou profese, v nichž se bez geografických znalostí neobejdeme?
  2. Kde se dají geograf.znalosti využít v praxi?

Nejlepší odpověď
quentos

Myslíte, že nepoznáme domácí úkol, ještě když nám to takhle drze očíslujete?
Domácí úkoly za líné studenty se tady neřeší. Můžete otázku leda doplnit o svou odpověď a nechat si ji zkontrolovat.
Takovéto otázky jsou proti kodexu, svou registrací jste se zavázala k jeho dodržování. Podobné otázky příště budou bez varování smazány.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Meruňko, neboj se qventose, jen nahání hrůzu, ale jinak je to hodnej pán :)
A paní učitelce řekni, že pokud se ptá na profesi, tak zájmenem který, protože pokud se ptá zájmenem jaký, ptá se na vlastnost. Takže třeba žlutý, velký, možná i dobře placený.
Ale ona se ptá na konkrétní profesi, takže Které jsou profese, .....

Emefej

Bez geografických znalostí se obejdeš. Na vše se můžeš zeptat tady, pouze musíš dotaz zakamuflovat tak, aby nebylo na první pohled jasné, že se jedná o domácí úkol. Paní učitelka se jenom marně snaží probudit zájem o zeměpis.