Doli$h

Co znamenají tyto zkratky pro Geocaching?

Zdravím. Co znamenají zkratky DB,TFTC a další.. Vypsali by jste mi je prosím a nebo jestli neznáte stránku s vysvětlivkami :) A co znamená tohle: Dekódovací klíč

A|B|C|D|E|F|G­|H|I|J|K|L|M

N|O|P|Q|R|S|T­|U|V|W|X|Y|Z
(písmena v horní řadě odpovídají písmenům v dolní řadě a naopak)
Není to na luštění souřadnic a třeba písmenko C a P je číslo 3 nebo tak? Moc se v tom nevyznám. Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Lamalam

Co zkusit internet? Já jsem našla tohle: http://wiki.ge­ocaching.cz/wi­ki/Zkratky