Bzinda

Nevíte, kde sehnat 2 ks desek do reproduktoru první verze Genius SW 5.1 Home Theater?

Dobrý den,
nevíte kde sehnat desky, protože jsou to dva ks, do reproduktoru první verze Genius SW 5.1 Home Theater?

V servisním manuálu je to nazvané:
Power Amplifier & Power Supply PCB Assembly, DHT-510/5, 94V0, 161.2×90mm, Ver4.0
Power Amplifier & Power Supply PCB Assembly, DHT-510/6, 94V0, 161.2×90mm, Ver2.0

Abych také napsal co je za problém a proč to sháním, tak problém je v tom, že hraje pouze subwoofer a středový repro…

Možná se to již také někomu stalo a pokud si s tím někdo poradil… třeba by pomohl i mě.

Předem děkuji za odpověď :)

Původní neotázka
Genius SW 5.1 Home Theater

Odpovědi
Alesh

Měl jsem problém u o dost dražších reproduktorů, obecně desky jsou prakticky nesehnatelné nebo jsou předražené, tj. že se je vůbec nevyplatí měnit. Uvidíš, že nakonec skončíš u varianty „staré do šmelcu, kupuji nové“.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.