Shizuka

Genius sensitivity pen

už jednou jsem se na to ptala ..
jak nastavit citlivost na tužce k tabletu Genius G-pen f610
řešila jsem to celou tu dobu co jsem tu otázku zadala ale pořád nic
jen jsem zjistila kde je Pen Pad ale ten mi taky moc nepomohl protože po tom co to použiju mi nejde spustit program Paint tool sai
a nefunguje mi tužka..
a ještě jsem zjistila že mi ta citlivost jde v jednom programu
v ArtRage … ale v paint tool sai ne .. nenašla by se tu nějaká hodná dušička a neporadila jak to spravit ? ://
skype: barbora.vavrlova
(na obrázku mám anime holku s modrými vlasy :)

Doplňuji:
Takže .. manuál už bohužel nemám :) a nejsem za tak hloupá abych si ho nepřečetla takže kdybych ho měla určitě se na něho podívám .

P.s: než mi tu někdo napíše ať použiju instalační CD tak už se stalo a několikrát ;D :)

Odpovědi
suaeda

Manual bývá většinou na stránkách výrobce. Snad jsem jej našel dobře: http://www.ge­niusnet.com/wSi­te/ct?xItem=16834&ct­Node=174
Čeština jako obyčejně není k dispozici.

arygnoc

pravdepodobne sa potvrdzuje stará pravda, že keď zlyhá všetko, treba proste ten manuál otvoriť a prečítať si ho (manuál od výrobku).
Doplňuji:
no a na tom CD je manuál v PDF.