Supercom

Generátor náhodných slov

Potrřeboval bych program, do kterého bych napsal slova a pak by mi to náhodně jedno z nich vygenerovalo. Dě­kuji

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Slova si očísluj a k jejich výběru aplikuj generátor náhodných čísel.

Další odpovědi
Alesh

Však co ti brání? 🙂

Pokud by ti stačilo, kdyby to bylo v Excelu, tak ti to klidně vyrobím pod stromeček. 🙂
Zkráka měl bys např. excelovský sešit, v něm jeden se slovy (mohl by být i skrytý) a v druhém listu by bylo tlačítko, po kliknutí na něj by ti vyskočila hláška s náhodně vybraným slovem z toho druhého listu. Slova bys mohl libovolně doplňovat editovat atd.