Maussy

Genderová diskriminace

Včera jsem byl v klubu kde měly ženy vstup zdarma, zatímco muži museli za vstup platit. Zajímá mě, zda je to vůbec legální, není to podobné, jako kdyby nechali platit např. pouze Romy, Němce nebo blondýny? (zajímá mě de jure pohled).

Odpovědi
Alesh

Žiješ ve Feministánu, genderová diskriminace je to pouze tehdy, když jsou diskriminovány ženy, naopak to je v pořádku.
Proto jsou někde vstupy pro ženský zadarmo.
Parkoviště vyhrazená pouze pro ženy.
Zavedou se kvóty na dosazení žen do řídicích míst.
A nedej bože, že se budeš soudit o děti, soud z tebe udělá jen platiče alimentů a nahází ti klacky pod nohy, co se návštěv dětí týče. Matka tě pak zcela beztrestně může obvinit ze sexuálního zneužívání. Vykazovat tě z domu, který jsi třeba i vlastníma rukama postavil a nedej bože, že by ses nechal vyprovokovat a jednu ji vrazil. A to ani nemluvím o tom, že si ženský užijí více let důchodu.
Žijeme v krásné spravedlivé době.

Matthew

S tímhle tím jsem se setkal už taky i vícekrát. Ze začátku mě to celkem štvalo, ale už jsem si zvyk. Dával jsem tenkrát za vstup 150,– a holky nic, ale zase jich tam bylo díky nulovému vstupnému „hafo“ :) tak za ty peníze za vstup se dalo alespoň na co dívat :))

hulk

Možná to byla hospoda kde ženy chodí své muže odvlékat domů a bít je. No a myslím že ta podívaná je zadarmo :D A pokud si tam pro tebe nikdo nepřišel tak jen:

… Forever Alone