nejzii

Gelové nehty na prstech se štěnicí

Nevadí na prsty se štěnicí neboli borůvkou aplikovat gelové nehty, tak aby se bez problémů zahojily a nehty odrostly? Děkuji.
Doplňuji:
U nás se říká krevní sraženině pod nehtem „štěnice“ 🙂

Nejlepší odpověď
hanny 2

Co je štěnice neboli borůvka?Pokud je to modřina a nemáš ji pod nehtem,ale jen na prstě,tak nevadí,ale jinak to nech raději odrůst a zahojit!
Doplňuji:
Tak v tom případě NE!Pod gelem nehet nedýchá,nahojilo by se to a mohla by vzniknout mykóza nebo zánět nehtového lůžka!