Niikii

Gelové nehty aneb klady a protiklady 🙂

Ahoj,možná se vám bude zdát má otázka naprosto pitomá,a nepotřebná,ale já si nevím rady.Jde o gelové nehty.CHodím na základku do devítky do sportovní třídy a chci ty gelovky.Jde o to že jeden čas jsem měla krásné dlouhé nehty všichni mi je chválili a divili se že jsou moje jenže pak se mi dva zlomili při ringu(hra kterou htrajeme ve škole někdy) a zbytek jsem si okousala protože si od malička koušu nehty ☹ ted mám nehty okousané a moc se mi líbí gelové.NEchala bych si krátké žadné pařáty jen tak decentně ale pořád se nemůžu rozhodnout,protože ve škole hrajeme volehbal někdy a takkvé ty míčové hry a nevím abych si pak neztrhla gelový nehet i s tim mým ☹ S gelovými nehty nemám zkušenosti,ale zase se nechci kvůli hrám,které hrajeme pouze někdy omezovat ☹..Co by jste udělali?Děkuji 😁

Nejlepší odpověď
irij

S krátkými nehty se ti ale určitě (v devítce) lépe myje nádobí, když pomáháš mamince.
Doplňuji:
Děvče, ty si koušeš nehty a chceš být velká slečna? Vynech gelové nehty a pracuj na sobě.

Další odpovědi
iceT

klady-vypadaji opravdu nadherne,nektere jsou jako mala umelecka dila
protiklady-existuje moznost,ze umele gelove nebo akrylove nehty nesnesete,a ze se vam pod nimi muze utvorit plisen nebo jina chorubka,ktere se pak lze jen obtizne zbavit,a taky ta moznost,ze si nehty pri sportu poskodite a ublizite

Pokud jsou vase nehty pekne a zdrave,da se sehnat lak proti kousani a ten s tim zlozvykem opravdu zatoci,protoze jeho pachut v ustech zustava dost dlouho.To si pak asi clovek rozmysli jestli kousat nebo ne.

Fun1k

Mě rostou nehty strašně rychle, hned bych si je s někým vyměnil. :(