majdule

gel, vosk, krém? Ať se snažim jak chci, účes po 5ti minutách zplihne a je konec. Jak dosáhnu toho, aby vlasy držely?

Jsou dlouhé tak 5–7cm. Jsou už moc dlouhé?

Odpovědi
Adik1

Doporučuju Taft

Džuls

Kvalitné gély mi mali vydržať. Napríklad Taft…

Salvaje

Mně taky nikdy nic nedrželo. Já mám ale vlasy dlouhé, husté a těžké…

barusee

Vlasy mi vždycky nejlépe drželi po laku na vlasy, ale vyplatí se investovat, takže doporučuji taft a slyšela jsem chválu i na syoss, kterej by měl mít dobré laky, protože minimálně jejich kondocionéry si nemůžu vynachválit:)

zmrzlinka

zkus si je lehce natupirovat a pak nalakovat