pája139

Gekon zední

Čím se živí Gekon zední a co z toho rychle najdu na zahradě ?

Nejlepší odpověď
www

Potrava:Je převážně hmyzožravý, žere cvrčky, sarančata,moučné červy, drobnpavouky..
Téměř vše najdeš na zahradě, navíc mouchy, kobylky, housenky ap.
Doplňuji:
Smýkačku nedoporučuji, nalovíš zbytečně moc hmyzu, který gekon nepozře a hmyz zbytečně poraníš. Také bych ho nekrmil vším co nalovíš; třeba plošticemi, mandelinkami (částečně jedovaté) ap., jsou i druhy chráněné.

Zdroj: plazi.webgarden­.cz/rubriky/ge­kon-zedni

Další odpovědi
ahold

Vezmi síťku na hmyz (na motýly) a smýkej v trávě. Cokoli ulovíš, můžeš použít ke krmení. Cvrčky, kobylky, brouky.
Jinak v prodejnách můžeš koupit různé červy i cvrčky atd.