Avatar uživatele
briketka10

ge0rge má zlatý řád, pojďte mu gratulovat huráá ..

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=tGdU­syaX3Hk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, terry, jendahun, vagra, aramah, iceT, johana 56, Jikra, Drap, fcoop, Damiana, Illines, Kohut57 před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Tentokrát gratuluji vpředu, nikoliv v diskuzi, protože tu mnozí nečtou. George, děkuji za cenné rady a pomoc v oblasti počítače, které mně osobně pomohly.

Jeho cesta ke zlatu byla dlouhá, i když nastoupil v květnu 2010. Mám pocit, že své působení omezil po Dni D, když se začal měnit charakter Odpovědí.
Patřil k těm uživatelům, kteří se snažili o udržení úrovně, o to, aby převažovaly odborné dotazy … Jeho názory je možné někde najít…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Konečne! Blahoželám.
Toľkým pomohol radou z počítačov a ešte len teraz zarobil na zlato?

PS.
ge0rge, z tohto príjmu nemusíte odvádzať daň

Doplňuji:
Briketka, pozor, čoskoro sa vráti -iv-…
Ktorá z vás bude rýchlejšia v odhaľovaní vyznamenaní? Ha??

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Také gratuluji dalšímu zlatému uživateli.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů nejen tady, ale i v životě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Gratuluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

I ja gratuluji ke zlatu.Dekuji za rady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Gratuluji moc!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Samozrejme se pridavam ke gratulantum. Jen tak dal. jeste, ze je briketka tak vsimava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Gratuluji moc :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Gratuluji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Připojuji se ke gratulantům…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

geOrge,přidávám se též ke gratulaci, zlato u Vašeho profilu je o to cennější,že mnoho uživatelů Vaše odborné odpovědi nedovede ocenit,ještě jednou díky za vše…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zl@tk@

Rovněž se připojuji k zástupu gratulantů. Zasloužíš si to !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Taky, taky, taky se přidávám a gratuluji 🙂. Skělé odpovědi.

http://forum.xci­tefun.net/files/216463xc­itefun_congra­tulation_pics_6_131­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já bych taky velice rád pogratulovat k tomuto zlatému úspěchu. Jen tak dál a ještě výš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Srdečně blahopřejí ke zlatu. Jelikož jsem dneska také oslavencem, vím jaké to je mít z ocenění zdejších kolegů tááákovou radost! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Magna gratulatione magi !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Velice ráda se přidávám ke gratulaci ke zlatu.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vážený geOrge, tvé zlato jsi vyzařoval dávno před formálním dosáhnutím, připojuji se ke glose annas, jež vyjadřuje tvou genezi.
Gratuluji jednomu z mála skutečně kvalitních uživatelů, jenž zůstal věrný původní myšlence Odpovědí.cz.
Smekám pomyslný klobouk – samé kvalifikované, věcné a odborné odpovědi, ani jedna bezobsažná otázka, poměr odpovědi/otázky = ojedinělých 0,9% (na opačném žebříčku barbakan a annas s rekordem 38,7%).
P.S. Briketko (+ ad led), u Damiany sis to už neuhlídala, štafetu ti bystře uzmula čipernější WeeBear.
Doplňuji:
Wow, považovat se za Boha, to už teda musí být troufalá pýcha.
Jinak se jedná o pouhý odkaz s jasnými čísly z veřejně přístupného žebříčku uživatelů – sám si to můžeš ověřit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k pracovnímu vytížení blahopřeji pozdě,ale přece.
P.S. Dr.Axl,neber Boží jméno nadarmo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Sbírání bodů a oslňování druhých svým intelektem asi není důvod,proč jsi tady,ale přesto gratuluji.Jsi jeden z mála tady co nepoučuje,ale učí,poradí a pomůže.Za to dík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Stále jsem to hlídala,ale bohužel mi ten hlavní moment unikl…ale i tak ti moc gratuluji …zasloužíš si to a buď tu s námi častěji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Srdečná gratulace a díky.Plně souhlasím s annas.

před 4401 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Děkuji. Jsem ráda, že si to i někdo další uvědomuje.

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Dr.Axle víte proč, protože blbý soused mi vytáhl káblík co mi napájí můj noťásek, že stěhuje byt a nebude skákat přeci přes kabely a zapne to až to bude mít hotový a tak omezuje ale všechny co mají přípojku je to docela hulvát a měl vypito nemělo cenu se s ním hádat a zrovínka jsem měla skoro prstíky na klávesnici víte a udělal to už 2× ráno na hodinu a půl, to jsem si stahovala druhý film, no a teď na dvě, tak jsem byla docela mrzutá, ale co svět se nezboří, že néé :o)

před 4401 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek