briketka10

ge0rge má zlatý řád, pojďte mu gratulovat huráá ..

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=tGdU­syaX3Hk

Nejlepší odpověď
annas

Tentokrát gratuluji vpředu, nikoliv v diskuzi, protože tu mnozí nečtou. George, děkuji za cenné rady a pomoc v oblasti počítače, které mně osobně pomohly.

Jeho cesta ke zlatu byla dlouhá, i když nastoupil v květnu 2010. Mám pocit, že své působení omezil po Dni D, když se začal měnit charakter Odpovědí.
Patřil k těm uživatelům, kteří se snažili o udržení úrovně, o to, aby převažovaly odborné dotazy … Jeho názory je možné někde najít…

Další odpovědi
led

Konečne! Blahoželám.
Toľkým pomohol radou z počítačov a ešte len teraz zarobil na zlato?

PS.
ge0rge, z tohto príjmu nemusíte odvádzať daň

Doplňuji:
Briketka, pozor, čoskoro sa vráti -iv-…
Ktorá z vás bude rýchlejšia v odhaľovaní vyznamenaní? Ha??

iceT

Také gratuluji dalšímu zlatému uživateli.....

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů nejen tady, ale i v životě

Michal Kole

Gratuluji

Illines

I ja gratuluji ke zlatu.Dekuji za rady.

štamgast

Gratuluji moc!

casey

Samozrejme se pridavam ke gratulantum. Jen tak dal. jeste, ze je briketka tak vsimava.

aramah

Gratuluji moc :)

fcoop

Gratuluji.

vagra

Připojuji se ke gratulantům…

kenyrts

geOrge,přidávám se též ke gratulaci, zlato u Vašeho profilu je o to cennější,že mnoho uživatelů Vaše odborné odpovědi nedovede ocenit,ještě jednou díky za vše…

zl@tk@

Rovněž se připojuji k zástupu gratulantů. Zasloužíš si to !!!

terry

Taky, taky, taky se přidávám a gratuluji 🙂. Skělé odpovědi.

http://forum.xci­tefun.net/files/216463xc­itefun_congra­tulation_pics_6_131­.jpg

Jikra

Já bych taky velice rád pogratulovat k tomuto zlatému úspěchu. Jen tak dál a ještě výš.

Damiana

Srdečně blahopřejí ke zlatu. Jelikož jsem dneska také oslavencem, vím jaké to je mít z ocenění zdejších kolegů tááákovou radost! 🙂

www

Magna gratulatione magi !

Andělé

Velice ráda se přidávám ke gratulaci ke zlatu.:-)

anonym

Vážený geOrge, tvé zlato jsi vyzařoval dávno před formálním dosáhnutím, připojuji se ke glose annas, jež vyjadřuje tvou genezi.
Gratuluji jednomu z mála skutečně kvalitních uživatelů, jenž zůstal věrný původní myšlence Odpovědí.cz.
Smekám pomyslný klobouk – samé kvalifikované, věcné a odborné odpovědi, ani jedna bezobsažná otázka, poměr odpovědi/otázky = ojedinělých 0,9% (na opačném žebříčku barbakan a annas s rekordem 38,7%).
P.S. Briketko (+ ad led), u Damiany sis to už neuhlídala, štafetu ti bystře uzmula čipernější WeeBear.
Doplňuji:
Wow, považovat se za Boha, to už teda musí být troufalá pýcha.
Jinak se jedná o pouhý odkaz s jasnými čísly z veřejně přístupného žebříčku uživatelů – sám si to můžeš ověřit.

anonym

Vzhledem k pracovnímu vytížení blahopřeji pozdě,ale přece.
P.S. Dr.Axl,neber Boží jméno nadarmo!

jendahun

Sbírání bodů a oslňování druhých svým intelektem asi není důvod,proč jsi tady,ale přesto gratuluji.Jsi jeden z mála tady co nepoučuje,ale učí,poradí a pomůže.Za to dík.

hanulka11

Stále jsem to hlídala,ale bohužel mi ten hlavní moment unikl…ale i tak ti moc gratuluji …zasloužíš si to a buď tu s námi častěji

johana 56

Srdečná gratulace a díky.Plně souhlasím s annas.

annas

Děkuji. Jsem ráda, že si to i někdo další uvědomuje.

briketka10

Dr.Axle víte proč, protože blbý soused mi vytáhl káblík co mi napájí můj noťásek, že stěhuje byt a nebude skákat přeci přes kabely a zapne to až to bude mít hotový a tak omezuje ale všechny co mají přípojku je to docela hulvát a měl vypito nemělo cenu se s ním hádat a zrovínka jsem měla skoro prstíky na klávesnici víte a udělal to už 2× ráno na hodinu a půl, to jsem si stahovala druhý film, no a teď na dvě, tak jsem byla docela mrzutá, ale co svět se nezboří, že néé :o)