sančéz

Gastronomie 3 tisiciletí

Potřebovala bych s tím pomoct,protože nějak nevím co tam dát..a je to pro mě důležité.. PROSÍM poraďte někdo :))Děkuji :)
Doplňuji:
Prosím,kdo ví něco o Gastronomii 3 tisiciletí,tak mi prosím napište :)Děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
ReHu

http://diskuse­.gastronews.cz/kuchy­ne/kuchyne-tretiho-tisicileti-menu

Další odpovědi
Michal

Napište víc toho .co potřebujete,pomohu vám jsem kuchař a pracuji v oboru 30let.Děkuji.

mojitek

Prelozte prosim otazku,pak Vam muzeme pomoci

panenka

GASTRONOMIE 3 TISÍCILETÍ=dnešní novinky v GASTRONOMII např:bio potraviny které byli už dávno, a ted to přišlo zpět.prostě takové novinky nebo třeba nějaké suroviny,to je třetí tisíciletí protože to funguje furt.