Gami.Pet

Fyzika-druhy

Dokázal by někdo vyjmenovat druh fyzik.. jako např kvantová a jaké jsou dál ? hledám jednu určitou ale nemůžu si vzpomenout na název.
Doplňuji:
masoj: to zjistím až příjdu na název, název té dané fyziky hledám proto, abych zjistila čím se ta fyzika zabývá :D myslím že má něco společného z vesmírem, asi.

Nejlepší odpověď
mosoj

A co kdyby jsi řekla čeho se ta tvoje záhadná fyzika týká ?
Doplňuji:
Zajímavé. Tak ty nevíš jak se obor jmenuje, čím se zabývá a my to máme zjistit ???
Zdraví masaj z pralesa.

Další odpovědi
Larissa

Mechanika

Termika

Molekulová stavba látek (molekulová fyzika) a statistická fyzika

Fyzika elektromagnetismu

Optika

Atomová fyzika (atomistika) = fyzika atomového obalu

Fyzika kondenzovaného stavu

Jaderná a subjaderná fyzika

Astrofyzika

Aplikovaná fyzika