Avatar uživatele
Registrovaný

Fyzická osoba a vystavení faktury

Jsem fyzická osoba, student. Pro svého kamaráda jsem udělal službu - webové stránky. Kamarád by potřeboval ode mě fakturu. Přečetl jsem si na internetu, že fyzická osoba může také vystavit fakturu, místo IČa uvede své rodné číslo. Ovšem moje otázka spočívá v tom, jak to bude se zdaněním? Budu muset něco odvádět?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Je to příležitostný příjem, který spadá podle zákona 586/92 o daních z příjmů pod §10. Tyto příjmy jsou do 20 000/rok osvobozeny od daně z příjmů.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.