hawranek

FW 50.x00.x pro Nokia 5230 (RM-588 EURO3)

Dobrý den,
sháním tento FW pro Nokii 5230– údajně by měl být pro tento model s tímto RM k dispozici, ale Ovi Suite mi ho nenabízí a když jsem si ho chtěla stáhnout z internetu, stále mně to odkazuje na nějaké nepříliš důvěryhodné stránky…
Doplňuji:
Co co je? 😁

Odpovědi
151kbar151

Co to je?

RomanP

protože toto firmware není určeon vůbec pro Český trh ale pro Americký

Michal Kole

Mám bohužel podobný problém s mobilem. Chtěl jsem ušetřit a koupil jsem mobil z šedého dovozu, přehrál firmware a mám ho v angličtině, kterou zrovna neovládám.

Existují programy, který umí změnit produktové číslo, podle kterého si aktualizační program hledá firmware.

Přesný postup ti neporadím, protože na to nemám odvahu to testovat na svém mobilu, ale zkušenější mě jistě doplní a podrobně vysvětlí.

hawranek

A nevíte, zda a kdy bude tento FW dostupný taky pro EURO? Obvykle to po nějakém čase přijde, jenže já nevím, jak dlouho je tento FW na světě…