allayne

Futonová postel – má někdo zkušenost?

Prosím o radu, vybírám si postel do ložnice a zaujala mě ta futonová. má s tím někdo zkušenosti? Díky

Odpovědi
Mili @

Futon je tvrdá, ručně vyráběná matrace z přírodních materiálů.Proč zvolit futon
Zdravé spaní
Praktické řešení interiéru
Nízká cena
Snadná manipulace a přeprava
Jednoduchá údržba
Google
já sama bych něco takového potřebovala na má bolavá záda..... :-/

margotka

AHOJ, já spím na futonech skoro 2 roky. Jsem spokojená a i manžel si matrace chválí. Chystáme se kupovat futonovou matraci i pro naše děti.Futony jsou velmi příjemné a já osobně mám pocit jakoby mě každý večer přijaly do své náruče a chránily mě až do rána.Pokud se chcete o futonech poradit, zkuste firmu www.pirodni-matrace.cz… jsou tam velice ochotní lidé a ti Vám pomůžou s jakoukoli otázkou.Já osobě sem s touto firmou nadmíru spokojená.

Zdroj: www.prirodni-matrace.cz

Zubejda 1

Na futonu se spí hezky,je to pevnější,ale příjemné,dýchá,ne­potí se v něm,netáhne jako u některých pružinových matrací.Ten pocit s náručí je přesně vystihující.

Ale hlavně- futon se neproleží,je věčný,překládá se,obrací,tím se vyrovná.
Manžel už proležel několik matrací,futon už má napořád.