furt se to nelepší

jednou jsem tady psala že mam bolesti nad prsou,(picha me tam).
tak jsem nakonec šla k doktorce a řekla at' piju (ja slyšela magnesii)
mamka říkala že to bude (magnosolv)
tak piju (magnosolv) je to hnusný jak neco(((
ale přesto se to nelepší,doktorka říkala jestli se to nezlepši do 3 týdnu,mam k ni rano přijit s moči a vezme mi krev…
Ale tak nemusi to být neco vážnýho ne??.nebo muze??.

Doplňuji:
Nakonec jsme byly u doktorky zase a pošle me na rengen.poslechla me asi 5× protože n eslyšela jak me buší srdce.

Nejlepší odpověď
anonym

Na tu otázku si pamatuji, takže jsem na ni nejspíš odpovídala.
Podle dalších otázek, které jsem od Tebe v poslední době četla, máš zřejmě velké starosti. Nervy a starosti jsou špatné aktivity, které se každopádně na zdraví odrazí. Nechej si udělat vyšetření a snaž se doktorku přimět k tomu, aby !opravdu! zjistila příčinu Tvých problémů. Typovala bych to klidně na potíže nervového původu, ale může to být doslova cokoliv, co Ti znepříjemňuje život.
Nedá se naspat, zda se jedná o něco zanedbatelného nebo o vážný problém.
Toto bez výsledků laboratoře neurčí ani odborník.
Držím palce a přeju, aby zdraví přestalo zlobit.

Další odpovědi
pusinka50

Jestli máš nervy a neklid, jak píše očko, tak je to od nervů. Mámu taky kdysi dlouho píchalo na prsou, byla ve stresu, v napětí a doktorka jí řekla, že to je do nervů. Je třeba si sama v sobě vyřešit problémy, cíleně a vědomě se snažit na potíže nemyslet a zklidnit se, umět „vypnout“, jinak se zabavit, číst si knížku nebo brouzdat po netu nebo si pusť nějaký pěkný romantický film. Chtělo by to přidat pohyb, buď cvičení nebo alespoň 3× týdně minimálně půl hodinová svižná procházka, nejlépe hodinová. Tělo si pohybem vytvoří serotonin, to je hormon „dobré nálady, štěstí“. Po hodinové svižné procházce nebo běhání nebo jakékoliv svižné aktivitě přijdeš domů plná nové psychické energie a budeš odolnější vůči všem stresům, i díky zvýšené hladině hormonu serotoninu. Pro svůj klid můžeš k doktorce zajít na krev, ale je to jistojistě nervama. A pozor na to, od nervů vzniká mnoho fyzických onemocnění, různá píchání a bolesti a záněty, někteří jedinci po nějaké tíživé události i ochrnuli. Na tvém místě, jestli se to nezlepší, našla bych si jakéhokoliv psychologa, třeba podle místa bydliště, dnes chodí už každý druhý člověk k psychologovi nebo psychiatrovi (psychiatr narozdíl od psychologa může předepisovat léky, šla bych se vypovídat, on ti pomůže, různými otázkami tě vyzpovídá a pomůže hledat správnou „duševní“ cesičku.

bolak

Nemáš kašel? Pokud jo zhoršuje se bolest při kašli?

Může to bejt jen stlačenej nerv.
Taky by to moch bejt problém páteře , výrůstek na kosti nebo něco podobnýho.
Další věc jsou plíce, to ať ti kdyžtak doktorka nechá udělat rentgen,když už z tebe bude odebírat tekutiny, hlavně pokud bys teda kašlala nebo se ti blbě dýchalo. Kdyžtak řekni dokoroce, že se prostě občas nemůžeš pořádně nadechnout a ona tě na něj pošle. (Někdy je potřeba lhát, aby ses dozvěděla pravdu)
Na srdce bych to neviděl, to by tě to nebolelo jenom při nádechu, jedině snad že bys ho měla zvětšený a tlačilo ti právě na ty plíce, ale je to nepravděpodobný v tvým věku (a to ani nevím kolik ti je).
Nejspíš to nebude ani nic cévního, tam by připadalo v úvahu jenom aneurysma a to je stějně jako u toho srdce, ne zrovna pravděpodobné.
Dál už mě napadá akorát brzlík – hyperplazie, nádor, ale to bys pravděpodobmě měla ještě další potíže.

Jenom by mě fakt zajímalo, na co ti doktorka dala ten magnosolv, zřejmě abys měla pocit že jsi léčena…

anonym

ad bolak, takovej závislák a neumí hledat a ještě vkládá dizkuzi tuplovaně?
Níže máš odkaz, vyhledání cca 1 min.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/caste-bolesti

bolak

jenže nezapomeň že já sem skoro 4 měsíce hrdě abstinoval…
a ty s tim tvojim soukromým archívem máš co říkat :)
zajímalo by mě kde bereš ty informace o jednotlivejch lidech zde…

a hledal jsem v dotazech padesát dní nazpátek, dál už sem nešel, nepředpokládal jsem že někdo s bolestma na hrudi bude čekat víc jak deset týdnů než se rozhodne vyhledat lékaře…

anonym

Comeback starý 28 dní by vysvětloval, žes ztratil přehled, ale hledání funguje i pro úplně nově příchozí.
viz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ze-prej-kdyz-se-nekdo-tri-mesice-neobjevi-na-odpovedich-tak-je-automaticky-prohlasen-za-mrtvyho-a-uz-sem-nesmi
Jinak žádný archiv nepotřebuješ, většina tu byla veřejně napsána (něco i mezi řádky), stačí trochu pošimrat analytické myšlení. Ale cca před rokem se oživila myšlenka srazu Odpovědí, tak pár zájemců mám v tabulce společně s Chudstem, mám pár místních kontaktů a leccos mi vyzvonili zdejší nestoři, co byli už při panenském zakládání webu.
A také si dokáži přečíst odkaz „zobrazit zdrojový kód“ a z něj vyplývající souvislosti.

bolak

ale myslím že ty jsi tu jedinej kdo si ukládá některé příspěvky zdejších uživatelů k sobě na PC, takzvaně „na potom“, pro případ pozdější potřeby

a o tom co kdo ze zdejších dělá, kolik jim je let, jak často mívají stolici a ostatní „důležité údaje“ tak o tom přehled fakt nemám, a ani mě to nijak zvlášť nezajímá, jste pro mě pouze loutkové divadlo

…a otázky taky nepročítám všechny, to snad nikdo…

anonym

Asi tě zklamu, ale od toho jsou tu jiní „kofři“, převážně uživatelky, co tu jsou už 3 roky a stíhaj celodenní monitoring, na to já nemám čas.
Také mne překvapilo, když jedna dvojka, co si přepůjčovala profily, si na FB dohledávala identifikaci zdejších nicků.
Normální lidi jdou na loutky tak 1× za sezónu s dětmi či vnoučaty.
Ty na něm trávíš většinu dne a to už je patologický příznak.

bolak

Máš pravdu že tu trávím docela dlouhej čas, ale hlavně proto že je to tu vechno tak strašně pomalý…

Jinak si mě užívej, dokavaď tu jsem. V blízké době se opět chystám na delší dobu odmlčet. (to jen abys byl informován)

A pokud jde o ten sraz, ty to celý organizuješ nebo jak? a už se to někam pohlo (nejlépe kupředu)? jednou mi tu totiž někdo psal, že už se na něj strašně moc těší, na tebe, a ty nestory jak ty říkáš a já odpověděl, že si moc fandí, že jestli vůbec někdy vůbec dojde k nějakýmu srazu, tak že to bude v tak vzdálený budoucnosti, že většina z těch jmenovaných osob už bude dávno po smrti a bolak s Dr.Axlem budou nejlepší kámoši…

anonym

Ač se to nezdá, tak jsme kámoši už teď, já tě toleruji, i když někdy popíchnu.
Sraz inicioval Michal (nikoliv Kole) skoro rok před tím, než jsem sám zavítal, pár setkání přípravného výboru se už uskutečnilo a v každém krajském městě je kontaktní osoba (alias styčný důstojník).
Kromě nahodilých osobních setkání ve větších městech, občas dochází i k přeposílání civilních fotek a osobních webů aktivistů přes privátní maily.

bolak

ano, my jsme vlastně kámoši, a k tomu abychom byly nejlepší přátelé už zbývá jen malý krůček…

…přestaň vtipkovat nebo si tě odeberu z blokovajech :)

bolak

Napiš to znovu. Hledal jsem v tvém profilu a nenašel. Dala jsi to do rubriky „zdraví“? Napiš to znovu, třeba do diskze, kde přesně, kdy se to děje, prostě všechno.

bolak

Napiš to znovu. Hledal jsem v tvém profilu a nenašel. Dala jsi to do rubriky „zdraví“? Napiš to znovu, třeba do diskze, kde přesně, kdy se to děje, prostě všechno.