BANAN93

Furt mi padaj všechny internetové prohlížeče – čím to může být nějakej virus asi co?

Doplňuji:
padá to na všech – jen explorer chodí – mozzila i chrome sem odebral a nainstaloval znovu mozilu¨- chvíli šlapala a teď už se ani nerozjede … něco je tam špatně … asi java… protože když mi to udělalo chybu … a ještě se to chytilo tak obrázky byly někde semtam kostičkované

Nejlepší odpověď
Bedy

Zřejmě v počítači máte něco nechtěného. Podíváme se na to přes Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

No a jukneme na to 🙂
Doplňuji:
Prosím, neexperimentujte, pošlete mi ten výpis z Hijackthisu a podívme se na to.
Za těmi pády může stát nějaký plugin (Flash Player, Java, apod.), může za tím stát bloatware (různý toolbary a další zbytečný programy), může za tím stát cokoliv. Přes Hijackthis se podíváme, co za tím stojí a nebudeme tady čarovat a dělat hokusy-pokusy, co by to tak asi mohlo být…

Další odpovědi
Michal Kole

taky, ale i nějaký bordel v systému nebo skripty na webové stránce nejsou zcela OK napsanány

blesk26

Nebo taky může jít o problém s flashem … zkusil bych reinstalovat. Respektive nejdříve se pokusit vyzkoumat jestli je nějaká spojitost u kterých webových stránek to padá.

anonym

pokiaľ padajú iba prehliadače, problém bude v tom, čo v nich otvára.
Pokusne treba zrušiť povolenie javascriptu a vyskúšať problémovú stránku (napr. FB), prípadne vypnúť obrázky (pre testovanie) alebo nastaviť (zvýšiť) pamäť u každého prehliadača, povypínať nepotrebné procesy, …
Sledovať zaťaženie procesora, RAM (mohla totiž jedna alebo i viac odísť).

Tých problémov samozrejme môže byť viac, od zavírenia až po príjem netu.