Avatar uživatele
BANAN93

Furt mi padaj všechny internetové prohlížeče – čím to může být nějakej virus asi co?

Doplňuji:
padá to na všech – jen explorer chodí – mozzila i chrome sem odebral a nainstaloval znovu mozilu¨- chvíli šlapala a teď už se ani nerozjede … něco je tam špatně … asi java… protože když mi to udělalo chybu … a ještě se to chytilo tak obrázky byly někde semtam kostičkované

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dedeg před 4056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Zřejmě v počítači máte něco nechtěného. Podíváme se na to přes Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

No a jukneme na to 🙂
Doplňuji:
Prosím, neexperimentujte, pošlete mi ten výpis z Hijackthisu a podívme se na to.
Za těmi pády může stát nějaký plugin (Flash Player, Java, apod.), může za tím stát bloatware (různý toolbary a další zbytečný programy), může za tím stát cokoliv. Přes Hijackthis se podíváme, co za tím stojí a nebudeme tady čarovat a dělat hokusy-pokusy, co by to tak asi mohlo být…

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

taky, ale i nějaký bordel v systému nebo skripty na webové stránce nejsou zcela OK napsanány

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Nebo taky může jít o problém s flashem … zkusil bych reinstalovat. Respektive nejdříve se pokusit vyzkoumat jestli je nějaká spojitost u kterých webových stránek to padá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokiaľ padajú iba prehliadače, problém bude v tom, čo v nich otvára.
Pokusne treba zrušiť povolenie javascriptu a vyskúšať problémovú stránku (napr. FB), prípadne vypnúť obrázky (pre testovanie) alebo nastaviť (zvýšiť) pamäť u každého prehliadača, povypínať nepotrebné procesy, …
Sledovať zaťaženie procesora, RAM (mohla totiž jedna alebo i viac odísť).

Tých problémov samozrejme môže byť viac, od zavírenia až po príjem netu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek