Bronzový

Furt mi padaj všechny internetové prohlížeče - čím to může být nějakej virus asi co?

Doplňuji:
padá to na všech - jen explorer chodí - mozzila i chrome sem odebral a nainstaloval znovu mozilu¨- chvíli šlapala a teď už se ani nerozjede ... něco je tam špatně .... asi java.... protože když mi to udělalo chybu ... a ještě se to chytilo tak obrázky byly někde semtam kostičkované

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zřejmě v počítači máte něco nechtěného. Podíváme se na to přes Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

No a jukneme na to :-)
Doplňuji:
Prosím, neexperimentujte, pošlete mi ten výpis z Hijackthisu a podívme se na to.
Za těmi pády může stát nějaký plugin (Flash Player, Java, apod.), může za tím stát bloatware (různý toolbary a další zbytečný programy), může za tím stát cokoliv. Přes Hijackthis se podíváme, co za tím stojí a nebudeme tady čarovat a dělat hokusy-pokusy, co by to tak asi mohlo být...

Další odpovědi:

Zlatý

taky, ale i nějaký bordel v systému nebo skripty na webové stránce nejsou zcela OK napsanány

Bronzový

Nebo taky může jít o problém s flashem ... zkusil bych reinstalovat. Respektive nejdříve se pokusit vyzkoumat jestli je nějaká spojitost u kterých webových stránek to padá.

pokiaľ padajú iba prehliadače, problém bude v tom, čo v nich otvára.
Pokusne treba zrušiť povolenie javascriptu a vyskúšať problémovú stránku (napr. FB), prípadne vypnúť obrázky (pre testovanie) alebo nastaviť (zvýšiť) pamäť u každého prehliadača, povypínať nepotrebné procesy, ...
Sledovať zaťaženie procesora, RAM (mohla totiž jedna alebo i viac odísť).

Tých problémov samozrejme môže byť viac, od zavírenia až po príjem netu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.