Pokročilý

Furt je mi zima

Čím to je? Furt je mi zima,at už je v pokoji zaple topeni na max a já mam mikinu,nebo venku je slunko a já mam mikinu furt je mi zima..nevite či m to je

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

chce to víc pohybu nejen posedávat, musí se ti rozproudit krev

Další odpovědi:

Zlatý

Může to znamenat závadu v oběhovém systému krve. Lékař poví víc, třeba, se ale jedná jen o příznaky banální nemoci.

Pokud to není dlouhodobý stav, tak to může být předzvěst nějaké nemoci. Tělo prostě reaguje na bacila a energii soustřeďuje do sebeobrany. Zkus si zajít s kamarády zablbnout do tělocvičny nebo na hřiště. Buď se termoregulace organizmu obnoví, nebo se projeví příčina Tvého problému.
Budeš-li mít pocit chladu i nadále, zajdi k lékaři. Pocit chladu může vyvolávat i špatná funkce některého orgánu.

Zlatý

Nemáš nedostatek energie? Chce to normálně a výživně správně jíst. Také přidat pohyb, zrychlí se cirkulace krve a tělo se samo pěkně prohřeje. Napadá mne i anémie (chudokrevnost). Jde o nedostatek železa v organismu a to má vliv na to, že je ti pořád zima. Pokud se to nezlepší pohybem a lepší stravou (přidej si hlavně vitamín B9 (kyselina listová) a B12 - nech si vyšetřit krevní obraz u lékaře.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.