TOM11170

funkce wifi routeru v bytě

Dobrý den. Může někdo úplnému laikovi popsat funkci wifi routeru(zítra mi to přijdou dělat),jde o optickou sít,ta jde ve sklepě do převáděče a kabel pak do bytu,a připojen do toho routeru. Chápu dobře,že díky němu se budu moc bezdrátově připojit k netu po celém bytě? Díky za případnou odpověď a omluva za tuhle "zoufalou"otázku.
Doplňuji:
Takže jsem to svým způsobem pochopil dobře. Děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Funkce spočívá v bezdrátovému „rozvodu“ jinak připojení k internetu po domě, bytě pro více uživatelů. Případně pro jednoho z více míst.
Nezapomeň tuto síť zajistit heslem, jinak mohou tvůj net používat za tvoje peníze ostatní v dosahu sítě 😁
Doplňuji:
Tome11170, není zač. Sorry za zbytečná písmenka a překlepy, jedu jen z mobila a T9 😁

Další odpovědi
dudu

Pokud vše proběhne hladce, budete určitě spokojen. Signál z Wifiny mohou s vaším souhlasem používat i návštěvy v bytě jak třeba na noťasích, ale též na patřičně vybavených mobilech atd. Rovněž kupř. lze přes toto zařízení bezdrátově propojit PC s tiskárnou nebo nejnovějšími typy televizorů.