Funkce – jak na ně

Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit, jak mám upravit následující funkci y=6×-x2; y=0
a jak se vyjádří z tohoto zadání x2=y a y2=x vyjádří funkce, potřebuji pouze nakouknout, vůbec nevím, děkuji

Odpovědi
Alesh

Odpověď tak trochu k tomu určitému integrálu, ty mi psát můžeš, ale já ti nemůžu odpovědět , více viz zdroj.

Tohle je jako soustava nebo co tím chtěl básník říct? Tak do první dosadím za ypsilon nulu a mám rovnici 0 = x*(6-x). V tom druhém případě obdobně.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-kontaktovat-uzivatele-ktery-mi-sam-napsal-peggy92-ale-ma-zakazano-kontaktovani

anonym

troška logiky:
v zadaní máte

y=0

a nižšie

y2=x ⇒ x=0

netreba nič počítať.