Kubas11

Fungujou ty posilovací pásy ?

např.http://www.tv-products.cz/vibra-belt.html
Dají se někde koupit do 500 kč :D

Nejlepší odpověď
Alesh

Podle mě je to obecně kravina. Zpravidla je to tak, že výrobce okoukne pár strojů ve fitku, nějak z toho splácá „domácí“ verzi, nechá si udělat gigantickou reklamní masáž, kde porovnává blbě cvičícího zamračeného špekouna na černobílém videu a super fitnesky a borce z fitek usmívající se na normálním barevném videu. A samozřejmě nezapomene zmínit, že nástroj se dá strčit pod postel.
Suma sumárum, než vyhodit pětikilo za nesmysl, který stejně nedokáže procvičit celé tělo a akorát skončí někde na půdě mezi zbytečnostmi, to bych si raději koupil permici do fitka.

Další odpovědi
arygnoc

pokud máme věřit reklamě, tak fungují (ale kdoví, co je pravda).

do 5OO skuste annonce, aukro.

Pecudka

To ví jen bůh a svatý Václav 🙂

jendahun

Jo fungují.Jako masážní přístroj a odlehčení Vaší peněženky.