Mr3002

Fungují „zvětšovadla“ penisu?

Máte někdo zkušenosti s něčím takovým? 🙂
Např.: http://www.an­dropenis.cz/
Myslíte, že to funguje?

Nejlepší odpověď
iceT

Já mám raději ten průměr než nějakého obra,a pokud se s tím průměrem umí zacházet,tak není co řešit.Radši šikovnejkašpárek než gramlavá godzilla…:-)

Další odpovědi
arygnoc

blbost.

i když ženské tvrdí, že na velikosti nezáleží, je asi přiměřeně větší lepší jako malý.

ale když se máte rádi, problém by neměl být.

standart (středoevropský) je kolem 16 cm, což je uspokojivé jak pro ženy tak i pro muže (např asijský průměr je kolem 10 cm, což by středoevropanky asi neocenili).

takže si s tím hlavu nelamte, je to jenom relama.

bigbít

Jeden známý to používá a výsledek nijaký žádný, našla to jeho přítelkyně a chtěla mu to vyhodit, že vymýšlí hlouposti…a jsou stále spolu…

oskar

Já si myslím,že tak na velikosti nezáleží důležité je,aby byl čipernej…