fungují informační údaje? na http://www.bez­pojisteni.cz/o­verte-si-zda-ma-vase-motorove-vozidlo-sjednano-povinne-ruceni

http://www.bez­pojisteni.cz/o­verte-si-zda-ma-vase-motorove-vozidlo-sjednano-povinne-ruceni

Nejde nalézt pravdivé informace k 8b47772

Odpovědi
zzzzz

Já, na takové ověření nespoléhám. Pro mě je podstatné, že mám písemnou smlouvu přímo s pojišťovnou, ne s nějakou firmou, která to v rámci flotily jen zprostředkuje. Mám doklad o zaplacení a tím jsem pojištěna.

Funna

proč? máš to tam přece napsané proč – cituji:

„UPOZORNĚNÍ: uvedené informace jsou převzaté od jednotlivých pojistitelů a mají pouze INFORMATIVNÍ charakter.
Pro Vámi uvedené vozidlo k uvedenému datu nebyl v databázi ČKP nalezen žádný údaj o pojištění.
Nastala pravděpodobně jedna z následujících situací: “…atd…

a pokud víš, že 8B4 7772 je opravdu pojištěné, řeš to u konkrétní pojišťovny…

cochee

zzzzz: to je omyl, dokladem o pojištění je pouze a jedině zelená karta, doklad o zaplacení ne. Já platím důležité věci bankovním převodem z internetového bankovnictví, jak bych z něho dostával věrohodný doklad o zaplacení? A jinak ale souhlasím, nějaké dohledávání z internetové databáze je rovněž nevěrohodné.

anonym

jj, před rokem tato stránka ukazovala mnou ověřené inf o pojištění vozu. Tak jestli vám také neukazuje, .. jestli by neměla být zrušena..