siva01

Funguje živá voda ( alkalická ionizovaná voda )?

Našel jsem filtry na vodu, které ji i ionizují. Máte s tím někdo zkušenosti ? Je „živá voda“ doopravdy účinná ?

viz: http://www.zi­vavoda.cz/ziva-voda/

Nejlepší odpověď
mosoj

To je něco !!!! Skoda že to ještě neumí transmutaci prvků na zlato.
Pak bych koupi zvažoval. Ale AFC, BFC a MKA to nedovolí protože by to vadilo MBV a nasralo by to NKVD. Jedna blbost větší než druhá.

Další odpovědi
Hlada

Možná, že funguje. Když tomu blábolu alespoň někdo uvěří a dá jim vydělat, tak bude mít pár lidí na čas příjem, z kterého zaplatí daně a to je v době hospodářské krize jistě chvályhodné.

beer

Osobně tomu nevěřím a na tom záleží nejvíc. Jinému to zase pomoci může, byť jako placebo )