hniz

Funguje Voodoo?

Zajímá mě jestli opravdu funguje voodoo třeba i tak jak to jeden pán :D předvedl v tomhle videu http://www.ted­.com/talks/ke­ith_barry_does_bra­in_magic.html ,jestli ano jak je to možné ? :O

Odpovědi
Lutagame

to video mi nešlo spustit , ale voodoo pochází z afrických kmenů kde fungovalo – je to část jejich náboženství … když ty přijdeš a zapícháš do panenky špedlíky oběti se nic nestane – musíš sám mít do toho trošku vlohy… ty kmeny v africe dělají různé obřady , hrají na bubny obskakují ohen jako šílenci , dávají svým bohům voodoo také oběti a panenky si vyrábí sami dávají na ně charakteristiku osoby , také mají kousky oblečení oběti tmavou místnost a nějaké svíčky , také kouří a pijí alkohol- čím víc toho máš z těchto věcí tím je voodoo účinné Zdroj : http://darkprin­cess.blog.cz/0608/wo­odoo-co-na-to-potrebujete

Andre5000

Jestli voodoo opravdu existuje a funguje se s určitostí nikdy nedozvíme. A v tom videu jsou to pouze triky, i když šikovné, to nemá s woodoo nic společného.