andrea24

Funguje vám stahování videoklipů z mp3nadruhou.net ?

Zkoušela jsem to několikrát,ale některé klipy se mi prostě nestáhnou (ukáže se tam,že video není v databázi),nebo se to stáhne ve formátu FLV.
Taky se vám to stává?
Dá se s tím něco dělat?
Díky

Nejlepší odpověď
Braník

Pokud se ti stáhne ve formátu FLV ,tak je tam tak dané,tak si ho předělej na jaký formát potřebujdeš,třeba WMV atp ve formatfactory,
ke stažení zde:http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Další odpovědi
www

Funguje, ale ne vše, což je téměř všude.
Co s tím? Hledat jinde!
Doplňuji:
Další možností je použití přehrávače, který to přehraje, dobrou zkušenost mám VLC player.

Zdroj: Praxe