Avatar uživatele
dudu

Funguje Vám prosím správně program Google Earth?

Už druhý den mám s ním problém – chová se tak nějak jankovitě, buď zcela zamrzne nebo se zastavuje při maximálním příblížení zvolené oblasti. Provedl jsem reinstalaci, vyžádal si protokol o případného zavirování od placeného antiviru Avast. Problém se neukazuje a také ostatní programy běží bez závad. Podělte se prosím o vlastní zkušenost, příp. o radu.
Doplňuji:
Po řadě pokusů o sjednání nápravy jsem ztroskotal na tomto hlášení:
Chyba 0×80040905 a upozornění, že původní soubor je asi poškozen a proto nejde ani opravit ani smazat.
Návod na ruční výmaz jsem nepochopil, takže jsem namydlenej a nevím co dál. Umíte prosím někdo poradit, ovšem zcela polopaticky a s vědomím, že neumím anglicky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, briketka10 před 4052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Protokol od avastu? Můžete mi ho kdyžtak nahrát na leteckou poštu a poslat odkaz? Ani nevím, že avast dělá nějaké protokoly.

Nu já si od Vás vyžádám výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz (nebo na jiné úložiště) a odkaz mi buď sem vložte nebo pošlete vnitřní poštou.

A uvidíme 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sonydawe

Co zkusit update? Nebo odinstal + vyčištění registrů a znovu instalovat. Taky je možnost, že je problém u nich. Pouze píšu návrh, na earth jsem na pc poslední dobou nebyl, na androidu v telefonu je vše v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Google má v poslední době problémů víc.
Zkus proto počkat, třeba se to vyřeší péčí Google.
Osobně mám ale jen plugin GE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě hlásí zas Windows Defender jinou chybu
chyba : Kód 0×c800247 : ale kvůli aktualizacím
definic ..
to je mimo téma jinak Google Earth mi jde bez
potíží a mám ho i ve 3D :O)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mi jede v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jde mi dobře

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek