dudu

Funguje Vám prosím správně program Google Earth?

Už druhý den mám s ním problém – chová se tak nějak jankovitě, buď zcela zamrzne nebo se zastavuje při maximálním příblížení zvolené oblasti. Provedl jsem reinstalaci, vyžádal si protokol o případného zavirování od placeného antiviru Avast. Problém se neukazuje a také ostatní programy běží bez závad. Podělte se prosím o vlastní zkušenost, příp. o radu.
Doplňuji:
Po řadě pokusů o sjednání nápravy jsem ztroskotal na tomto hlášení:
Chyba 0×80040905 a upozornění, že původní soubor je asi poškozen a proto nejde ani opravit ani smazat.
Návod na ruční výmaz jsem nepochopil, takže jsem namydlenej a nevím co dál. Umíte prosím někdo poradit, ovšem zcela polopaticky a s vědomím, že neumím anglicky?

Nejlepší odpověď
Bedy

Protokol od avastu? Můžete mi ho kdyžtak nahrát na leteckou poštu a poslat odkaz? Ani nevím, že avast dělá nějaké protokoly.

Nu já si od Vás vyžádám výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz (nebo na jiné úložiště) a odkaz mi buď sem vložte nebo pošlete vnitřní poštou.

A uvidíme 🙂

Další odpovědi
sonydawe

Co zkusit update? Nebo odinstal + vyčištění registrů a znovu instalovat. Taky je možnost, že je problém u nich. Pouze píšu návrh, na earth jsem na pc poslední dobou nebyl, na androidu v telefonu je vše v pohodě.

www

Google má v poslední době problémů víc.
Zkus proto počkat, třeba se to vyřeší péčí Google.
Osobně mám ale jen plugin GE.

briketka10

mě hlásí zas Windows Defender jinou chybu
chyba : Kód 0×c800247 : ale kvůli aktualizacím
definic ..
to je mimo téma jinak Google Earth mi jde bez
potíží a mám ho i ve 3D :O)

anonym

Mi jede v pohodě.

hanulka11

jde mi dobře