Sůwa

Funguje vám napsání mailu na Seznamu?

Přišla jsem domů, přečetla poštu a když jsem chtěla odpovědět, kurzor bliká a slovo „hotovo“ v levém dolním rohu taky a odepsat nelze. Je chyba u mne, nebo na Seznamu? Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
Tak teď už se mi ani nepodařilo otevřít došlé maily z www.odpovedi.cz. Dopoledne všechno fungovalo perfektně. Případné další info dám do diskuze. Teď zkusím restart a uvidím dál.

Nejlepší odpověď
Ivetka303

Před chvílí sem měla podobný problém – nešly mi ani emaily otevírat. Tak jsem vypla prohlížeč, otevřela stránku seznam.cz a odhlásila se. Pak sem se přihlásila normálně zase přes seznam (předtím sem byla automaticky přihlášená) a už to jede ok

Další odpovědi
johana 56

Zobrazují se pouze doručené emaily,které nejdou otevřít,úplně cybí levá strana s možnostmi-odeslané,napiš email,okazy…Res­tartováno,pořád stejné.Už je to tak skoro dvě hodiny,myslela jsem,že jsem něco „zvrzla“ já.

DDarent

E-mail na seznamu dneska dělá rekonstrukci serveru.....

Drap

Asi před deseti minutami jsem psal. žádný problém

Jikra

Mě to taky nemaká!

quentos

mně to fachá, mail to odeslalo bez problému

Hykam

Zkuste restartovat prohlížeč.

hanulka11

tak jsem meil odeslala bez problémů, bude chyba asi u tebe

hanny 2

Ano,taky mám problém!Nejdou mi přijaté maily otevřít!
Restartovala jsem a pořád nic!Pomóóóc!

Mapel

Pracuje bez problému, zkus vyčistit počítač – cookies

martin14

Mám to skoro stejný akorát že mě nejdou mazat emaily ždycky mi zmizí ta lišta.

johana 56

Už to funguje,dám si dvě decky za snahu.

Jikra

Restart nepomohl, tak jsem se odhlásil a znovu přihlásil a vypadá to že to zase maká.
Mám IE a bydlím ve Slaném.

Sůwa

Restart nepomohl, vypadá to ale, že problém není jen u mne.můžeme zkusit závadu lokalizovat. Prosím ty, jimž mail taky nemaká, aby uvedli místo, kde se právě nalézají. Já jsem Praha. Děkuji. Sůwa

johana 56

Olomoucko,už jsem zkoušela t obnovení systému a nic.

Sůwa

Už to funguje, udělala jsem to podle rady Ivetky303. Odhlásila jsem se a znovu přihlásila. Jupíííííííííí­ííííí. Sůwa

Sůwa

Mám IE 8, OS XP. Už jsem napsala a odeslala dva maily a zatím pořád funguje. Podle lokalizace je to ale na všech možných místech.

johana 56

Odhlášeno,přih­lášeno,marná snaha,už 3×!!!

hanny 2

Já jsem Brno.Přes mozilu to nešlo,přes int.explorel ano,teď to nejde přes nic!

hanny 2

Už mě to funguje,doufám,že ne jen na chvíli!
Hurááááá!