Dick

funguje u Windows 8 Acer cloud i při vypnutém počítači???

z aktivoval jsem si funkci Acer Cloud a zdá se mi že je funkční vzdálený přístup např.z mobilu jen při zaplém počítači.Nebo by to mělo být funkční i při vypnutém počítači či notesu???

Odpovědi
huxa

Cloud znamená, že něco nahraješ na server a k těmto datům máš kdykoliv odkudkoliv přístup. Takže ano, mělo by to být funkční i při vypnutém PC.

anonym

Pro představu Dropbox, Google Drive, SkyDrive toto jsou všechno služby v Cloudu – máš k nim odkudkoliv přístup.