BIGFOOT

Funguje to tak?

Jsem pravák a pravou nohou dělám v písku hlubší šlápoty. Je to tak, že levák dělá hlubší šlápoty levou nohou? Chci se víc poznat. BIGFOOT

Nejlepší odpověď
Toruk

Tělo není dokonale symetrické a stává se, že jedna noha je delší, než druhá. Stačí o pár milimetrů a může se to takto projevit- hlubší stopou.

Další odpovědi
vagra

Tak to opravdu nevím,ale soudím podle přezdívky,že to máte vyzkoušené.
Možná že opačnonožci to budou mít opačné.:-)

anonym

Jistě jsi si kupoval boty,a tak víš,že jedna noha je o žbrďolu větší.
Např.

straširybka

jsem levák, ale tohle jsem nezkoumala, až budu mít příležitost, vyzkouším to 🙂

pondělí

je to v mozku,na pravou stranu asi máte menší stabilitu,tak více došlapujete