Dochy

Funguje stream na odpovědích?

Funguje vám záložka stream jak má? Mám poslední zprávu na streamu 14 dní starou, na dotaz na info nikdo nereaguje…
Tak by mně alespoň zajímalo, jestli je problém jen s mým účtem nebo obecný…

Odpovědi
Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguje-vam-muj-stream-ja-tam-mam-7-dni-stare-odpovedi

www

Nefunguje ani mně, jedná po o problém systémový.
Pokud jsi jim psal, snad to opraví 😉

Dochy

nazdar Bazar: Tak tenhle mi usel, nasel jsem jen prilis stare dotazy. Nicmene to nic neresi, kdyz ani na tohle nikdo uspokojive neodpovedel ☹

annas

Psala jsem adminům už 2×, hned když jsem zjistila. bylo to asi po 5 dnech. Znova asi před 3 dny.

Funna

ale na to, jestli to něco řeší, ses neptal…jen na to, jestli funguje ostastním .-)