KlárkaT

Funguje mobil bez simkarty?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli funguje mobil i bez simkarty. Nechci z něho volat, jenom hrát hry. Děkuji za odpověď
Doplňuji:
PS: Je to starší Nokia 5310

Nejlepší odpověď
beer

Záleží na telefonu, u těch s OS i některých starších to jde. Všechny pak bez simky zvládnou nouzová volání.
Takže si vezmi svůj (půčený) mobil bez SIM a vyzkoušej hry, nebo se zeptej v prodejně – pokud ho míníš kupovat ))
Doplňuji:
To asi nepojede – ale proč nevyzkoušíš?? ))

Další odpovědi
pl4toon

Hodně mobilů umí běhat v offline režimu. Ale některé to neumožňují. Nezbývá než to vyzkoušet.

jechoutan

Některé spíše novější telefony zapneš v Offline režimu bez sim karty, ale samozřejmě nemáš přístup na web, někdy ani ke kontaktům pokud nejsou v paměti telefonu. Bez sim karty můžeš tuším jen do Médií jako jsou obrázky, videa, hudba … tísňové linky volat můžeš ale jinak je ti telefon bez sim karty poněkud k ničemu..