briliant

Funguje již připojení na odpovědi.cz přes facebook?

Ptal se mě na to známí. Já FB nepoužívám, tak to nemohu vyzkoušet.
Doplňuji:
to badisko – ptal jsem se jestli ano/ne odpověď nevím pro tento dotaz nic neukazuje.

to Bedy – změnu hesla zkoušel a nepomohlo, prý na FB o tom někde četl a stále se stav z jejich strany nezměnil a nic se stím neděje.

Nejlepší odpověď
badisko

no ty mas problemy..:)…ale ze jsme ne odpovedich tak ti odpovim ze nevim …;)..neholduji facebooku…

Další odpovědi
Bedy

Já jsem se původně přihlašoval přes facebook, ale nešlo to. Tak jsem nad tím chvilku přemejšlel a zkusil jsem kliknout na Přihlášení – Zapomenuté heslo (nebo něco v tom smyslu), vyplnil jsem tam emailovou adresu, kterou mám registrovanou na Facebooku, na ni mi přišel odkaz k přenastavení hesla, heslo jsem si změnil a od teď se přihlašuji tak, že napíšu svou emailovku, to nové heslo a je to. Já si ještě k tomu zaškrtnu Trvalé přihlášení, abych se nemusel furt přihlašovat, prostě abych byl automaticky přihlášen, vstoupím-li na odpovedi.cz.
Takhle to mám i na Odpovede.sk
Doplňuji:
Zvláštní… Takže malá rekapitulace pro jistotu. Otevřete www.odpovedi.cz, kliknete vpravo nahoře na Přihlášení, tam kliknete na Zapoměl jsem heslo, vyplníte vaší emailovku (kterou se přihlašujete na facebook), přijde odkaz, kliknete na něj, změníte heslo a je to.
Jeslti jste to opravdu tak dělali, tak nevím…