Avatar uživatele
Michal Kole

Funguje ještě IZIP nebo už je to mrtvý projekt za miliardy? Kolik stál IZIP nebo stojí? Na čem IZIP případně zkrachoval?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ano stále je funkční.
IZIP narazil na neochotu lékařů vůbec něco zapisovat. Je jim pak vidět moc do karet. Jinak IZIP jako nápad a myšlenka je bezkonkurenční.
Doplňuji:
Pro svoji bezkonkurenčnost je zřejmě IZIP provozován, protože jednou k jeho využívání musí dojít. Jinak se zdravotnictví zbytečným nákladům nevyhne.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Tuto otázku jsem položila přímo v pobočce VZP a dostala jsem odpověď, že se s tím nic nedá dělat, dokud povinnost lékařů ukládat zdravotní dokumentaci na IZIP nebude mít podporu v legislativě. Zatím je jen možno získat celoroční přehled všech poskytnutých služeb a předepsaných léků, včetně celkové vynaložené částky. To by aspoň mohlo zabránit vykazování falešných údajů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jistě že IZIP funguje a nebude nikdy mrtvý.Já jej používám a vím,kolik stála má léčba,kdo mi předepsal léky a za kolik a třeba se dozvím,že nějaký lékař si vymyslel mé ošetření(léčbu,pře­depsání léků) a jak píše mosoj,lékařům se do toho moc nechce,byli by moc na očích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek